Judesio Praktika

“Your body holds a school” – citata, nugirsta kažkurioje tinklalaidėje, labai tiksliai nusakanti požiūrį į kūną ir judesį judesio praktikose.

Apie Judesio Praktiką

Judesio Praktikose į judesį žiūrime kaip į visumą, ne tik tai, ką vadiname sportu, mankštomis, šokiais ar visomis kitomis kultūriškai apibrėžtomis jo formomis. Judesio praktikos kviečia pažinti judesį iš esmės, iš vienos pusės – prisiminti jo natūralias galimybes, iš kitos – jas plėsti ir įgalinti judėti takiai, lengvai, kokybiškai, nes savo kūno, deja, šiandien naudojame kaip niekad mažai. 

Kas išskiria judesio praktikas iš kitų užsiėmimų, tai darbas ne su konkrečiomis judesio formomis, o labiau – pagrindiniais judėjimo ir judesio principais. Tuo pačiu tai nėra laisvas ar terapinis judėjimas – užduotys išlieka fiziškomis, tik jose visad – daugybė skirtingų sprendimo galimybių, unikalių kiekvienam judėtojui. Judėdami siekiame ne skaldyti, o vienyti: kad kūnas veiktų kaip vieninga sistema, gebanti spręsti įvairiausius judėjimo iššūkius.

 Savo praktikose remiuosi Movement Vilnius įgytomis žiniomis, bei judesio mokytojo Josef Frucek (Fighting Monkey) mokymu.

01.
Rowing

Every stroke on the rower activates 85% of your body’s muscles to help you improve endurance, strength and power.

✳︎ This level is appropriate for women who are pregnant.

02.
Carido

Whether you walk, jog or run, you’ll go at your own pace based on your fitness level. We also have bikes and striders available as alternates to the treadmill.

✳︎ This level is not appropriate for women who are pregnant.

03.
Strength Training

Our weight and floor exercises change daily so you can focus on different muscles. Your coach can provide options for any movement if you have injuries or limitations.

✳︎ This level is not appropriate for women who are pregnant.

Nauda

Kam tinka Judesio Praktikos?

Our Coaches Are More than Just Coaches

As you take in the energy of our group workout, you’ll also get the attention and inspiration that comes from our experienced personal training coaches. They’re full of the life they promise and always pushing you forward with tough love.

Join us today!

Get a Ativo membership now, and join a squeaky clean and spacious club!

I want to:

Tell us a little about your fitness goals. You can select more than one.

Select your plan:

Choose the most comfortable way to train.

I’am:

Add some information so we can contact you.