Holistinė Joga

“Ar galiu išplėsti savo vidinės savasties suvokimą ir jį nukreipti į kiekvieną, net pačią menkiausią savo kūno dalelę?” (B.K.S. Iyengar)

Apie Holistinę Jogą

Holistinė jogos praktika – aktyvi ir energinga meditacinė joga paremta viso kūno koncentracija, įkvėpta B.K.S. Iyengar jogos tradicijos.

Didelis dėmesys skiriamas taisyklingai ir saugiai praktikuoti asaną (pozą). Taikomas anatominis principas: visa kūno sistema, sąnariai, kaulai, raumenys aktyviai įveiklinami terapiniui pozos poveikiui. Kiekvieno kūnas unikalus, todėl pagal poreikį pritaikomos papildomos priemonės (blokeliai, bolsteriai, diržai, pagavėlės ir kt.) ir pozų variacijos.

Aktyvi laikysena praktikuojama ilgesnį laiką, tai įveda protą ir kūną į meditatyvią būseną. Lavinamas vidinis sąmoningas matymas: stebima kūno padėtis ir stabilumo ir lengvumo asanoje (pozoje) balansas.

Ši joga tinkama visiems, tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems. Neturintiems praktikos tai puiki proga išmokti tinkamų asanos (pozos) pagrindų prieš žengiant į sudėtingesnes praktikas. Praktikuojantiems – prisiminti pagrindinius principus saugiai ir tausojančiai praktikai.

Our Coaches Are More than Just Coaches

As you take in the energy of our group workout, you’ll also get the attention and inspiration that comes from our experienced personal training coaches. They’re full of the life they promise and always pushing you forward with tough love.

Join us today!

Get a Ativo membership now, and join a squeaky clean and spacious club!

I want to:

Tell us a little about your fitness goals. You can select more than one.

Select your plan:

Choose the most comfortable way to train.

I’am:

Add some information so we can contact you.