Verslui

Joga ofise - tai ne trendas, o būtinybė!

Pasauliniu mastu kompanijos sparčiai pripažįsta jogos teikiamą vertę ir siūlo savo darbuotojams jogos ir sąmoningumą ugdančias praktikas darbo metu. Ugdykite mentaliai stiprią komandą ir rūpinkitės jų fizine gerove.

Apie Jogą Ofise

Kadangi mentalinė sveikata tampa vis svarbesniu prioritetu, darbuotojai tikisi ir ieško sąmoningos įmonės kultūros, kuri rūpintųsi jų visokeriopa gerove. Jogos programa pritaikyta individualiai jums teiks kompleksišką naudą darbuotojams ir organizacijai bei pritrauks naujų darbuotojų, kurie jaučia savo vertę.

Mentaliai, fiziškai ir dvasiškai sveiki darbuotojai yra produktyvesni, veiklesni ir laimingesni, ko pasekoje sumažėja darbuotojų kaita. Programos verslui, sudarytos iš jogos, kvėpavimo praktikos, meditacijos – gerina ne tik darbuotojų sveikatą, bet ir padeda darbuotojams būti laimingiems  ir motyvuotiems darbe bei kasdieniame gyvenime.  

Kiekvienas verslas, industrija, organizacija yra unikalūs dėl to manome, kad jogos programą jūsų verslui turime sudėlioti drauge, atliepiant jūsų įmonės ir komandos poreikius. 

Galimos praktikos: įvairios jogos praktikos, kvėpavimo praktika, meditacija, sąmoningumo įvadai.

Vieta: Jūsų ofise, Balance studijoje arba online erdvėje.

Pobūdis: Reguliarios praktikos, renginiai, team building’ai.

Kuo joga ofise naudinga?

Joga skiriasi nuo kitų sporto šakų, nes mažina stresą, pašalina nuovargį ir atstato energiją, tai padidina produktyvumą ir pagerina nuotaiką. Taip pat gerina mūsų širdies ir kraujagyslių veiklą, didina jėgą, ugdo koncentraciją ir savivertės jausmą, mažina psichinę ir fizinę įtampą. Joga – tai universali praktika, ji tinka visiems, nes ją galima pritaikyti įvairaus lygio ir lankstumo žmonėms – dėl to joga puikiai tinka darbo vietoje! 

Pagrindinės jogos ofise naudos:

Norint detalesnės informacijos, susisiekite su mumis: