Sąmoningo Kvėpavimo Terapija

"...Kai sąmonė pripildyta negatyvo, nepasitikėjimo, baimių...tada "viskas yra ne taip", tada "visi yra prieš mane", tada "pasaulis yra neteisingas", tada "aš labai pavargau"... Bet kai sąmonė švari, kvėpavime atsiranda lengvumas. Lengvumas atsiranda gyvenime. Mūsų užduotis - išskaidrinti sąmonę (išvalyti ją nuo neigiamų emocijų, baimių, įsitikinimų) kad ji pasidarytų kaip tyriausias deimantas. Kai sąmonė švari - viskas aplinkui yra tobula..." (Dan Brule).

Apie Sąmoningo Kvėpavimo Terapiją

Samoningas kvėpavimas (atgimimo kvėpavimas) – tai, ko gero, giliausia iš praktikų. Jos metu, kvėpavimo dėka, atsipalaiduojama taip giliai, kad tampa įmanoma paleisti emocinius blokus, esančius giliai kūne, o taip pat psichikoje. Žmogus, po praktikos, patiria gilų emocinės, psichinės, dvasinės minčių švaros, širdies atsivėrimo jausmą. Fizinis kūnas tarsi atgyja, tampa daug gyvybingesnis, mintys nurimsta, emocijos harmonizuojasi, dvasia tampa pakylėta. 

Kvėpavimas. Tai mūsų kūno sistema, galinti veikti savarankiškai. Tačiau taip pat tai yra vienintelė mūsų kūno sistema, kurią galime pilnai kontroliuoti. Ir tai nėra gamtos nesusipratimas. Tai nėra atsitiktinumas. Tai galimybė, tai pakvietimas pažinti mūsų prigimtį. Įtraukti mus į mūsų pačių evoliucijos procesą. 

Sąmoningai kvėpuodami mes patiriame giluminį atsipalaidavimą, paleidžiame tai, kas jau nebereikalinga, išlaisviname didžiulį kiekį užspaustos energijos, atrandame savo vidinę išmintį, kuri yra tokia aiški, kad nekelia abejonių. 

*Terapija yra tinkama visiems norintiems

Nauda

Our Coaches Are More than Just Coaches

As you take in the energy of our group workout, you’ll also get the attention and inspiration that comes from our experienced personal training coaches. They’re full of the life they promise and always pushing you forward with tough love.

Join us today!

Get a Ativo membership now, and join a squeaky clean and spacious club!

I want to:

Tell us a little about your fitness goals. You can select more than one.

Select your plan:

Choose the most comfortable way to train.

I’am:

Add some information so we can contact you.