Power Flow Yoga

Power Flow Yoga – tai galinga, energinga ir budinanti jogos praktika, kuri sukels energijos lygį, gyvybingumą ir laisvės pojūtį. Vienintelis būdas įgalinantis atlikti sudėtingas asanas (pozas) ar užduotis gyvenime – tai darbas kartu su savimi, o ne prieš save. 

Apie Power Flow Yoga

Power Flow Yoga – susieja intensyvius, energingus kūno judesius su kvėpavimu, kad sukurtų dinamiškų pozų srautą. Tai energinga, detoksikuojanti, jėga bei ištverme parengta praktika, lavinanti kūną iki širdies gelmių, ugdanti stiprybę ir kantrumą tiek fizine, tiek mentaline prasme. 

Net jei praktikos metu tam tikros asanos (pozos) gali pasirodyti keliančios iššūkius, nepastebimai pasijusite įsikvėpę, energingi, intuityvūs ir pasiekę palaimingą sąmonės būseną.

Power Flow jogos intensyvumo ir sunkumo tikslas – nutraukti jūsų įprastus veikimo principus tam, kad galėtume visapusiškai augti ir tobulėti.

*Praktika yra skirta pažengusiems jogams ar aktyviai užsiimančiais kita fizine veikla. Jei nesate tikri, ar ši praktika jums tinkama, visuomet galite pasitarti su bet kuriuo jogos mokytoju mūsų studijoje.

Kada Jums gali prireikti šios praktikos?

Energijos užtaisas

Norisi užkurti savo vidinę ugnį ir susigrąžinti motyvaciją veikti.

Tavo galia

Kai norisi sustiprinti fizinį ryšį su savo kūnu ir jo galimybėmis.

Saviugda

Norite praktikos, kuri padėtų jums gerai suvokti ir įgalinti savo vidinį 'aš'.

Nauda

Our Coaches Are More than Just Coaches

As you take in the energy of our group workout, you’ll also get the attention and inspiration that comes from our experienced personal training coaches. They’re full of the life they promise and always pushing you forward with tough love.

Join us today!

Get a Ativo membership now, and join a squeaky clean and spacious club!

I want to:

Tell us a little about your fitness goals. You can select more than one.

Select your plan:

Choose the most comfortable way to train.

I’am:

Add some information so we can contact you.

Liepyno g. 2, Vilnius

Pirm – Penkt: 07:00 – 22:00
Šešt – Sekm: 09:00 – 21:00

labas@balanceyoga.lt

+370 6300 3530