Muzikos Terapija

Muzika ir jos panaudoti elementai gali turėti neišsemiamai stiprią įtaką žmogaus fizinei, psichinei ir dvasinei gerovei, vidinei ir išorinei ramybei.

Apie Muzikos Terapiją

Muzikos terapija – tai dvi skirtingas disciplinas apimanti sritis – meno ir medicinos – kuri jau plačiai naudojama gydymo tikslais, ugdymo įstaigose, saviugdos ir savipažinimo grupėse. Pasitelkiant muzikinių išraiškų pagalba, užsiėmimų metu muzika yra klausoma arba atliekama – taip kuriamas saugus tarpasmeninis ryšys tarp terapeuto ir kliento.

Muzikos terapijos užsiėmimuose, muzikuodami ar klausydami muzikos turime galimybę pajausti subtiliausius savo vidinius jausmus ir muzikinėmis išraiškomis išreikšti viduje slypinčias mintis, norus, emocijas ir poreikius – geriau pažinti save ir kitą. Užsiėmimų metu muzika – tai tik įrankis, kurio pagalba yra siekiama pasiekti fizinės, emocinės bei psichinės gerovės, pagerinti socialinius, komunikacinius įgūdžius bei gyvenimo kokybę.

 

Svarbu: Muzikos terapija skirta kiekvienam iš mūsų, todėl užsiėmimuose muzikinių įgūdžių ar gabumų turėti nereikia.

01.
Rowing

Every stroke on the rower activates 85% of your body’s muscles to help you improve endurance, strength and power.

✳︎ This level is appropriate for women who are pregnant.

02.
Carido

Whether you walk, jog or run, you’ll go at your own pace based on your fitness level. We also have bikes and striders available as alternates to the treadmill.

✳︎ This level is not appropriate for women who are pregnant.

03.
Strength Training

Our weight and floor exercises change daily so you can focus on different muscles. Your coach can provide options for any movement if you have injuries or limitations.

✳︎ This level is not appropriate for women who are pregnant.

Our Coaches Are More than Just Coaches

As you take in the energy of our group workout, you’ll also get the attention and inspiration that comes from our experienced personal training coaches. They’re full of the life they promise and always pushing you forward with tough love.

Join us today!

Get a Ativo membership now, and join a squeaky clean and spacious club!

I want to:

Tell us a little about your fitness goals. You can select more than one.

Select your plan:

Choose the most comfortable way to train.

I’am:

Add some information so we can contact you.