Jogos ir Muzikos Terapijos dienos stovykla vaikams

Atskleiskite savo vaiko unikalumą!

Apie stovyklą

Žaismingai pasitelkus jogą, muzikos terapiją, kūrybines ir edukacines veiklas,  stovyklos metu sieksime sustiprinti vaikų fizinę ir psichologinę gerovę – vaikai mokysis geriau pažinti save, stiprins socialinius įgūdžius ir neabejotinai patirs nepamirštamų vasaros įspūdžių. 

Stovyklos tikslas – pasitikintys savimi, įsikvėpę, visapusiškai stipresni vaikai ir gerai praleistas laikas kartu.

Joga vaikams

Joga gali būti labai žaisminga ir linksma, bet tuo pačiu efektyviai stiprinti vaikų fizinę ir psichologinę sveikatą. 

Žaismingas mokymasis sąmoningo kvėpavimo, fizinių pozų ir meditacijos – gerina ne tik ištvermę, jėgą, pusiausvyrą, bet taip pat suteikia ir psichologinės naudos –  ugdo vaikų pasitikėjimą ir sąmoningumą, gerina susikaupimą, atmintį, savigarbą, akademinius rezultatus ir netgi gali sumažinti vaikų nerimo ir streso lygį. 

Jogos dėka vaikai pradeda suvokti, kad yra visapusiškai stiprūs ir tą pasitikėjimą perkelia į savo kasdienį pasaulį.

 

Muzikos terapija vaikams

Muzika yra įprasta ir natūrali vaikų gyvenimo dalis – dainos, ritmai, tonai, garsai mus supa jau nuo buvimo mamos pilve. Ji gali keisti nuotaiką – būti linksma ar raminanti, jaudinanti ar atpalaiduojanti.

Muzika yra emocinio ir socialinio vystymosi pagrindas – jos pagalba sąveikaujant su kitais giliname žinias apie save ir kitą, o pasitelkiant muzikinius žaidimus, muzikos terapijos metu skatinamas vaikų kūrybiškumas, saviraiška ir emocijų pažinimas. Reflektuodami savo patirtis, geriau suprantame save, taip pat mokomės klausytis kito, bei bendrauti/bendradarbiauti.

Pozityvūs išgyvenimai muzikos terapijos metu kelia vaikų savivertę, pasitikėjimą, stiprina tarpusavio santykius. Muzikos terapijos metu pasitelkdami  įvairias muzikines išraiškas vaikai klauso, kuria ar atlieka muziką – muzikos terapeuto pagalba vaikai palydimi į savo emocijų, minčių ir elgesio supratimą. Toks susitelkimas į vaiko stiprybes pagerina vaiko emocinį ir fizinį vystymąsi.

Daugiau informacijos

Stovyklos pamainos

Kainoraštis

ANKSTYVIESIEMS

IKI BIRŽELIO 30d.
195
  • Pilnas maitinimas
  • 10 praktinių užsiėmimų
  • 10 kūrybinių ir edukacinių užsiėmimų
PopularIUS

VĖLYVIESIEMS

NUO BIRŽELIO 30d.
225
  • Pilnas maitinimas
  • 10 praktinių užsiėmimų
  • 10 kūrybinių ir edukacinių užsiėmimų

Rezervuokite vietą

Vieta rezervuojama užpildžius žemiau esančią registracijos formą ir atlikus avansinį mokėjimą per 5 dienas nuo rezervacijos patvirtinimo gavimo elektorininiu paštu, kur bus nurodytos avansinio mokėjimo detalės. Likusią sumą sumokėti iki liepos 7 d.

Dažnai užduodami klausimai

Tokiu atveju deriname atskirai. Prašome susisiekti telefonu – kartu aptarsime ir nuspręsime.

Tikrai taip. Mes stovyklos metu  susipažinsime su joga ir jos filosofija. 

Tikrai taip. Mes stovyklos metu  susipažinsime su įvairaisi instrumentais, jų skambesiais ir kartu analizuosime, kaip su jais groti ir tai išbandysime drauge.

Vieta rezervuojama atlikus avansinį mokėjimą. Likusi suma turi būti sumokėta iki liepos 7d.

Avansinis mokėjimas nėra grąžinamas. Likusi mokėjimo dalis grąžinama ligos ar force majeure atveju tik mus informavus iki liepos 7d.